Witamy w Systemie obsługi ofert transportowych (SOOT) firmy ZETO S.A. Nie jesteś zalogowany.
  • English
  • Polski
Język:
logo GK
Transport pod pełną kontrolą
1. Zarejestruj się
2. Składaj oferty
3. Wygrywaj
Witamy w Systemie Obsługi Ofert Transportowych Grupy KĘTY S.A. – największego polskiego producenta profili aluminiowych   

Rozwój przemysłu przetwórstwa aluminiowego w Polsce nabiera z każdym rokiem większego rozpędu. Konkurencja wzmacnia swoją pozycję, ale istniejące w kraju zakłady nadal nie mogą się równać z możliwościami produkcyjnymi Segmentu Wyrobów Wyciskanych Grupy Kęty S.A. Spółka pozostaje ciągle pierwsza w coraz liczniejszym gronie polskich producentów profili i wszechstronna jak żaden inny. SWW posiada 13 pras, które są w stanie produkować ok. 90 tys. ton wyrobów wyciskanych na rok. 


Zapraszamy potencjalnych kontrahentów do stałej współpracy, zachęcamy do uczestniczenia w aukcjach elektronicznych na usługi transportowe za pośrednictwem programu SOOT.
SOOT  to system informatyczny (system TMS - Transport Management System) do zarządzania transportem, umożliwiający współpracę w jednym miejscu wszystkich uczestników łańcucha dostaw oraz optymalizujący procesy logistyczne związane z transportem.  

Grupa Kęty S.A.  oświadcza, że jest dużym przedsiębiorcą w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 8 marca 2013 r. oo przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych ( t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 118 z późn. zm.  ) . Oświadczenie ma moc obowiązującą od dnia 1.01.2020 r.

 

 

2020 SOOT ZETO S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie oprogramowania: ZETO S.A. Tarnów.